• Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

 • Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

 • Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

 • Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

 • Cele i zadania przedszkola

  Przedszkole realizuje zadania wynikające z przepisów prawa

Nasze przedszkole

04November „Maluchy poznają jesień”
Przez cały październik dzieci z grupy 3,4 latków (gr II) cieszyły się urokami jesieni. Poznały jej dary różnymi zmysłami, a organizowane zabawy wytwarzały radosny nastrój.
 
22October PRZEDSZKOLAK NA MEDAL

Chociaż skończyły się wakacje, w naszym przedszkolu jest wesoło i radośnie, bo we wrześniu wszystkie przedszkolaki obchodzą swoje wielkie święto – Dzień Przedszkolaka. 20 września maluszki, średniaki i starszaki spotkały się w pięknie przystrojonej sali sportowo- widowiskowej, aby pokazać wszystkim, co każdy przedszkolak potrafi. Organizatorkami uroczystości były ciocia Monika Żaglewska i ciocia Zosia Kudelska. Zgromadzonej publiczności zaprezentowały się dzieci z grupy X, które pełniły rolę gospodarza spotkania i przygotowany na tę uroczystość krótki program artystyczny. Były śpiewy, tańce, zabawy, zadania do wykonania, a przede wszystkim dużo śmiechu i radości. Wszystkie dzieci udowodniły, ze są przedszkolakami na medal. Każdy uczestnik spotkania w podziękowaniu za wspólną zabawę otrzymał Medal Przedszkolaka oraz pyszny i zdrowy mus owocowy. Od tego dnia, w naszym przedszkolu już nikt nie będzie płakał, bo wszyscy pamiętamy, że przedszkolak na medal zawsze śmieje się…
Naszym Kochanym Przedszkolakom życzymy, aby cały rok szkolny upłynął im w miłej, radosnej atmosferze, na wesołych zabawach w gronie wspaniałych, przedszkolnych przyjaciół.
 
23June Mądra Główka poznaje Prawa Dziecka
W dniu 12.06.2019r. Miejskie Przedszkole nr 27 w Płocku zorganizowało XVII Międzyprzedszkolne Zmagania Przedszkolaków "Idziemy do szkoly" pt.: " Mądra Główka poznaje Prawa Dziecka". Nasze przedszkole godnie reprezentował Marcel G. z grupy X. Marcel wykazał się ogromną wiedzą na temat Praw Dziecka, uśmiechnięty i zadowolony wrócił do przedszkola z dyplomem, medalem oraz pamiątkową książką nt. Zdrowego Odżywiania. 
 
30June Sportowcy czytają dzieciom. Sport i czytanie wychowują
W dniach 3-7 czerwca w naszym przedszkolu, w ramach Ogólnopolskiej Akcji Cała Polska Czyta Dzieciom, miały miejsce szczególne czytelnicze spotkania. Tegoroczne hasło brzmiało „Sportowcy czytają dzieciom. Sport i czytanie wychowują ” 
    W dniu inauguracji tego wyjątkowego tygodnia gościliśmy płockich piłkarzy ręcznych, Konrada B. i Mateusza G. Panowie przeczytali  wiersz J. Tuwima „Lokomotywa”. Dzieci były zachwycone, reagowały bardzo entuzjastycznie. Potem sportowcy zaproponowali wspólne ćwiczenia charakterystyczne dla ich dyscypliny sportu. Po sportowych emocjach , pani wicedyrektor Kasia S. przeczytała opowiadanie z „Czarodziejskich słów” W. Osiejewej. Na koniec były pamiątkowe zdjęcia z maskotką płockiej drużyny szczypiornistów.
    Przez kolejne dni dzieci poznawały literaturę związaną ze sportem i wychowaniem.Na finałowym spotkaniu naszymi gośćmi był trener piłki nożnej Wisły Płock, sekcji przedszkolaków, pan Maciej T., który przedstawił opowiadanie z książki A. Onichimowskiej „ Dzień czekolady”. Następnie pan Maciej zaprosił dzieci na krótki, wspólny trening piłkarski. Potem  nasza absolwentka Zuzanna A.  przeczytała opowiadanie  autorstwa W. Osiejewej z „Czarodziejskich słów”.
    Finał Tygodnia Czytania Dzieciom uwieńczyła Zuzia  wraz ze swoim tanecznym partnerem, Błażejem D., którzy  zaprezentowali swoje wysokie umiejętności taneczno- sportowe. Nie obeszło się bez bisu…..
Czekamy już na kolejne spotkania z książką
 
poprzednia12345678910następna